ورود عضویت
بیانیه کانون سنگرسازان بی سنگر درمحکومیت حملات تروریستی 17 خرداد 96
12:42 - 1397/07/16 | 278
بیانیه کانون سنگرسازان بی سنگر درمحکومیت حملات تروریستی 17 خرداد 96

 کانون سنگرسازان بی سنگر در بیانیه ای حملات تروریستی 17 خرداد 96 در حرم مطهر امام خمینی(ره) و مجلس شورای اسلامی که به شهادت جمعی از هموطنان منجر شد را محکوم کرد.

 بسم الله الرحمن الرحیم 

استکبار جهانی با ملعبه قرار دادن نوکران منطقه ای بعد از رقص شمشیر مضحکشان سعی کرد با یک ترقه بازی بزدلانه امنیت ایران اسلامی را تحت الشعاع قرار دهد ولی چنانچه رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) فرمودند: «ملّت ایران دارد حرکت میکند، پیش میرود، این ترقّه‌بازی‌های شبیه کاری‌ هم که امروز شد در اراده‌ی مردم هیچ تأثیری نخواهد گذاشت. این را بدانند و اینها کوچک‌تر از آن هستند که بتوانند در اراده‌ی ملّت ایران و مسئولین کشور اثری بگذارند و البتّه خود این حوادث نشان داد که اگر چنانچه جمهوری اسلامی در آن نقطه‌ای که مرکز اصلی این فتنه‌ها است ایستادگی نمیکرد، تا حالا ما گرفتاری‌های زیادی از این ناحیه در داخل کشور داشتیم. ان‌شاءاﷲ کلک اینها کنده خواهد شد.»
کانون سنگرسازان بی سنگر این حرکت مذبوحانه را محکوم نموده و تنها راه برون رفت را مانند همیشه شعار «همه با هم» به دور از هر جناح و دسته بندی می داند. 
شهادت جمعی از هموطنانمان را نیز به مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، خانواده محترم شهدا و تمامی آحاد ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض می نماید. 
کانون سنگرسازان بی سنگر
منبع : سایت سنگرسازان بی سنگر
مطالب مرتبط: