ورود عضویت
بیانیه کانون سنگرسازان بی سنگر در محکوم نمودن اقدام رییس جمهور آمریکا
09:29 - 1398/01/21 | 28
بیانیه کانون سنگرسازان بی سنگر  در  محکوم نمودن اقدام رییس جمهور آمریکا

 کانون سنگرسازان بی سنگر (نیروهای پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد) با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن اقدام رییس جمهور آمریکا در قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان های تروریستی، حمایت همه جانبه خود از این نهاد را اعلام کرد.

 

 کانون سنگرسازان بی سنگر (نیروهای پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد) با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن اقدام رییس جمهور آمریکا در قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان های تروریستی، حمایت همه جانبه خود از این نهاد را اعلام کرد. متن این بیانیه بدین شرح است: 

 
بسم الله الرحمن الرحیم
وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ
رییس جمهور کوته بین و نادان یانکی ها در اقدامی از روی استیصال نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را در فهرست گروه های تروریستی قرار داد و بار دیگر بر نادانی زایدالوصف خود صحه گذاشت. این در حالی است که در دنیای کنونی کمتر کسی است که از نقش بارز و ارزنده سربازان رشید اسلام و میهن در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مبارزه با تروریست، به ویژه داعشیان وحشی آمریکایی – عربستانی آگاه نباشد و بر آن صحه نگذارد.
بدیهی است پس از پایان داعش و سیلی محکمی که آمریکا، اسرائیل و هم پیمانان منطقه ای آنها از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خورده اند مانند کودکانی لجوج بهانه گیری کنند و مصداق «غريق، به هر شاخه ي خشکيده اي چنگ مي زند» باشند، حال این چوب خشکیده بلندی های جولان باشد یا قراردادن نام زیبای «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران» در فهرست گروه های تروریستی...
کانون سنگرسازان بی سنگر کشور اعیاد شعبانیه و روز پاسدار را تبریک عرض نموده، ضمن محکوم نمودن این حرکت نابخردانه رییس جمهور ایالات متحده آمریکا، این اقدام بی‌اساس را عاملی در ایجاد ناامنی و نقض آرامش و صلح در منطقه دانسته و اعلام می دارد که همانند دوران پرافتخار هشت سال دفاع مقدس دست در دست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا آخرین لحظه از نظام جمهوری اسلامی ایران و آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی تحت منویات مقام معظم رهبری(مدظله‏العالی) دفاع خواهیم کرد. 
بر سفره رنگین استقلال نشسته ایم و نان آزادیمان را می خوریم، بگذار کرکسان عالم هر چه می خواهند بگویند.
کانون سنگرسازان بی سنگر کشور
منبع : سایت سنگرسازان بی سنگر
مطالب مرتبط: