مجمع عمومی عادی سالیانه هیأت امنای کانون سنگرسازان بی سنگر استان فارس

به گزارش کانون سنگرسازان بی سنگر استان فارس، مجمع عمومی عادی سالیانه هیأت امنای کانون سنگرسازان بی سنگر استان فارس 1398/02/25 در محل باشگاه جهاد کشاورزی استان برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور اکثریت اعضاء تشکیل شد؛ علاوه بر تصویب صورتهای مالی سال 1397 و تصویب بودجه سال جاری و آئین نامه های داخلی، اعضای جدید هیئت مدیره برای مدت 2 سال و بازرس کانون برای مدت یک سال انتخاب شدند.

بنابر این گزارش آقایان علی اصغر چالیک، محمد صبور، فرهاد گرمنجانی، سید محمود موسوی و سید محمود دوکوهکی به عنوان اعضاء هیئت مدیره کانون و آقای قنبر محمدی به عنوان بازرس قانونی کانون انتخاب شدند.

 

 

آخرین ویرایش در 29/02/1398

اشتراک این مطلب

K2_AUTHOR

مدیریت سایت

کانون سنگرسازان بی سنگر

نشانی: تهران، خیابان ستارخان، خیابان شادمان، شماره 258

تلفن: 66501495-66506908(021)

پست الکترونیک: info@sangarsazan.ir

وبگاه: www.medianegar.ir
نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.