گزارش دیدار اعضای کانون سنگر سازان کاشان و آران و بیدگل با مادر شهیدان ستوده

چهارشنبه شانزدهم مرداد ماه 98 همزمان با گرامیداشت سالروز شهادت اولین جهادگر شهید مهندس ولی ا...نیکبخت درمنطقه سیستان و بلوچستان و پاسداشت تمامی جان برکفان جهادگر ، تعدادی از همرزمان مرحوم حاج شکرا... ستوده و فرزندان شهیدش  در محفلی صمیمانه از مادر این شهیدان دیدار بعمل آوردند.

در این دیدار که اعضای کانون به همراه همسرانشان حضور داشتند با ذکر خاطراتی از جهادگر مرحوم شکرا... ستوده و فرزندان شهید ایشان و بالاخص جهادگر شهید حبیب ا... ستوده ، یاد و خاطره  این دلیرمردان عرصه دفاع را گرامی داشتند ، در ادامه این دیدار خانم کریمی مادر شهیدان ستوده به یاد روزهای جنگ و دفاع و حضور پرشور جهادگران و خانواده های ایشان در مناطق جنگی و مناطق محروم بطور مفصل از خاطرات خود ، همسر و فرزندانش گفت و با شهامتی مادرانه به توصیف رشادت های جهادگران دوران جنگ و دفاع پرداخته و عاجزانه درخواست داشت که مدیران ارشد کشور قدردان و حافظ خون شهدای گرانسنگ، آرمیده دردل سرزمین ایران باشند، و در پایان جمع حاضر با قرائت فاتحه و صلوات به ارواح پاک تمامی شهدا و خاصه شهدای خانواده ستوده و پدر بزرگوارشان به این دیدار خاتمه دادند.

 

 

 

اشتراک این مطلب

K2_AUTHOR

کانون سنگر سازان بی سنگر کاشان و آران و بیدگل


 آدرس :کاشان - چهار راه آيت ا... کاشاني - ساختمان جهاد کشاورزي
تلفن :55451616-55452165-  دورنگار:55456414- 55441133

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.