گزارش تشکیل جلسه اعضای هیئت مدیره کانون سنگر سازان کاشان با معاون تامین منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان

دوشنبه 7 مردادماه 98 طی نشستی مهندس درستکار و سید حسین یداللهی با مهندس صادقی معاون توسعه منابع و مدیریت سازمان جهاد کشاورزی داشتند.

در این دیدار مهندس درستکار رئیس هیئت مدیره کانون سنگر سازان کاشان و آران و بیدگل ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این کانون به بیان برخی  مسائل ومشکلات این موسسه مردم نهاد به شرح ذیل مطرح گردید:

  • بحث ناتمام واگذاری ساختمان اداره جهادکشاورزی سابق به کانون که مهندس صادقی قول پیگیری آن را دادند .
  • بحث سوابق جهادگران که پس از تجمیع سوابق جبهه در پرونده سپاه ، سوابق جهاد کاهش چشمگیری پیدا کرده است .
  • بحث تسهیلات بانک کشاورزی که مدت دو سال است به گفته مدیران این بانک به دلیل کسری بودجه، تامین اعتبار برای کانونها صورت نمی گیرد.
  • بحث حق الزحمه پرونده های تلاشگران که تا کنون با این کانون تسویه نشده است .
  • و در پایان مسائل و مشکلات جاری که پیش روی کانون سنگر سازان کاشان می باشد با ایشان در میان گذاشته شد و قول مساعد پیگیری در رفع این مسائل از سوی مهندس صادقی معاونت محترم سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان داده شد.

 

اشتراک این مطلب

K2_AUTHOR

کانون سنگر سازان بی سنگر کاشان و آران و بیدگل


 آدرس :کاشان - چهار راه آيت ا... کاشاني - ساختمان جهاد کشاورزي
تلفن :55451616-55452165-  دورنگار:55456414- 55441133

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ی کانون

تشکل (سازمان) مردم‌نهاد «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر»، در سال 1383 با همت هیأت‌امنای آن که متشکل از «347» نفر از فرماندهان و باسابقه‌ترین نیروهای عملیاتی و ستادی «6» قرارگاه (لشگر)، «14» تیپ و «69» گردان مهندسی رزمی و پشتیبانی جنگ جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس ـ از سراسر کشور ـ بودند، تأسیس گردید و باعث شد این نیروها مجدداً گرد هم آیند.

 

با این اوصاف، «کانـون سنگرسازان بی‌سنگر» مؤسسه‌ای فرهنگی ـ صنفی در راستای اهداف انقلاب اسلامی است که به منظور حفظ انسجام نیروهای پ.م.ج.ج، تلاش در جهت ادامة راه شهدای جهاد، حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، گرامیداشت یاد و خاطرة شهدای جهادگر و ایثارگران سازمان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد (پ.م.ج.ج) در هشت سال دفاع مقدس، حمایت از ایثارگران جهاد و خانواده‌های ایشان و ترویج فعالیت‌های فرهنگی، علمی و تخصصی این عزیزان، تأسیس شده و فعالیت می‌نماید.

آخرین مطالب

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی؛ لطفا برای اطلاع از فراخوان‏ ها و اطلاعیه های کانون سنگرسازان بی سنگر عضو شوید.